Vai esat vismaz

18 gadus vecs?main slider

VAPE SHOP "BIOFIELD"

Elektroniskās cigaretes RĪGĀ

Электронные сигареты
elektroniskās cigaretes Atvērt katalogu
elektroniskās cigaretes
ŠĶIDRUMI UN AROMATIZATORI Atvērt katalogu
AKSESUĀRI TVAIKOŠANAI
AKSESUĀRI TVAIKOŠANAI
AKSESUĀRI TVAIKOŠANAI Atvērt katalogu

ELEKTRONISKO CIGAREŠU TVAIKOŠANA

Nav jāatmet – vienkārši smēķē pareizās cigaretes

Lietojot elektroniskās cigaretes, jūs atgriezīsities smaržu pasaulē, kas pieejama tikai nesmēķētājiem, uz visiem laikiem aizmirsīsiet par piesmēķētajiem matiem un automašīnas salonu, kā arī par pelniem un sadedzinātu apģērbu. To visu jūs iegūsiet, neatsakoties no nikotīna, ar neiedomājamu komfortu laižot „tvaikus”, kas ir bagāti ar apbrīnojamiem aromātiem, kuri plašā klāstā pieejami mūsu elektronisko cigarešu veikalā.

Ar pareizu pieeju, elektronisko cigarešu lietošana ir vairākas reizes taupīgāka nekā tradicionāli cigarešu smēķēšana. Izdariet pareizo izvēli par labu elektroniskajām cigaretēm un pārtrauciet pakļaut sevi un savus tuviniekus tabakas dūmu bīstamajai ietekmei.

Atteikšanās no tabakas

Atteikšanās no tabakas

Pakāpeniska vai tūlītēja atteikšanās no tabakas un tabakas dūmiem. Plašais elektronisko cigarešu šķidrumu stiprības diapazons ļaus jums sākt ar ierasto nikotīna devu, pakāpeniski samazinot stiprību. Rezultātā jūs varēsiet vispār atteikties no smēķēšanas nepieciešamības.

Jaunas izjūtas

Jaunas izjūtas

Sākot smēķēt elektroniskās cigaretes, cilvēks izjūt pozitīvu rezultātu – pazūd dūmu smaka no mutes un uz rokām, uzlabojas vispārējā pašsajūta, elpot kļūst vieglāk, ēdienu garša kļūst spilgtāka, pāriet aizdusa. Elektroniskās cigaretes nesatur darvu un degšanas produktus.

Jaunumi mūsu veikalā

Theorem is a unique hybrid dripper its kind. Its unique design and its innovative structure allows it to stand out among other ato….
34.00 EUR
GS Air atomizer is specifically designed for the iStick battery. It features a dual-coil atomizer head that doesn't leak and can h….
12.00 EUR
GS16 is a new generation of atomizer with fashionable exterior, made of steel and Pyrex glass.….
10.00 EUR
iStick TC40W, an innovation of iStick series battery, adopts newly introduced technical element of temperature control. It will br….
48.00 EUR
Despite its lightness, the Kanger KBOX is a very durable device which also fits comfortably in the palm of the hand. Powered by a ….
34.00 EUR